Kurumsal Hediyelik

Nilhan Sultan İç ve Dış Ticaret; hediyenin, şirketlerin iletişim faaliyetlerinin en önemli parçalarından biri olduğu inancıyla yola çıkarak kurulmuş, kurumsal hediyeye bir ajans özeniyle yaklaşan ve tamamen “kurumsal hediye” konusunda profesyonel hizmetler sunan bir şirkettir.


Nilhan Sultan İç ve Dış Ticaret; bürokratlar, üst düzey yöneticiler, şirket çalışanları, bayiler, tedarikçiler, müşteriler, yabancı müşteriler, basın mensupları ve bloggerlar için farklı, değerli, kuruma özel hediyeler arayanlar için butik çözümler üretir.

Biz inanıyoruz ki,

  • Şirketlerin çeşitli dönemlerde verdikleri kurumsal hediyeler, imajları hakkında önemli ipuçları sağlar ve bu hediyeler doğru seçildiğinde değerli etkiler yaratır.
  • Kurum veya aktivite ile ilişkilendirilmiş ve anlamlandırılmış bir kurumsal hediye şirket imajını güçlendirir, hediyeyi alan kişi ile hediyeyi veren kurum arasında duygusal bir bağ kurar.
  • Üzerinde iyi düşünülmüş ve doğru duygusal bağlar kurulmuş bir kurumsal hediye, etkisi yıllarca sürecek bir pazarlama iletişimi faaliyetidir.

Biliriz ki, kurumsal hediye seçimi, firmaların kimliğini yansıtır. Biz de, kurumların hediye ihtiyaçlarını karşılarken, hediyenin içeriğinden sunumuna kadarki tüm süreçleri profesyonel yaklaşımlarla yönetmeyi temel prensip kabul ederiz. Özetle siz etkinliğinizi, amacınızı, hedef kitlenizi ve bütçenizi söylüyorsunuz. Biz; etkinliğinizin konseptine uygun, farklı, kalıcı ve anlamlandırılmış hediye fikirleri geliştiriyor, tasarlıyor, üretiyor ve şık ambalajlarda sunuyoruz.

Kurumsal Hediyelik